اتحادیه اروپا به فکر پساکرونا افتاد

به گزارش وبلاگ سوبارو، ایسنا نوشت: رئیس کمیسیون اروپایی گفت، این کمیسیون بسته جدیدی را برای یاری به ترمیم خسارات مالی وارد شده به اتحادیه اروپا بر اثر پاندمی ویروس کرونا پیشنهاد خواهد داد.

اتحادیه اروپا به فکر پساکرونا افتاد

با ما سفر کنید و با تور اروپا از قاره سبز دیدن کنید و با دریافت خدمات ویزای شینگن از گردش به دور اروپا لذت ببرید.

به گزارش خبرگزاری یورونیوز، رهبران اتحادیه اروپا 21 فوریه امسال میلادی نتوانستند در مورد بودجه بعدی اتحادیه اروپا برای سال های 2021 تا 2027 به توافق دست یابند. آنها در مورد مبلغ و همچنین هزینه این بودجه از بخش کشاورزی گرفته تا دیجیتال، دفاع و مهاجرت اختلاف نظر داشتند.

مذاکرات در مورد این بودجه اتحادیه اروپا قرار بود ادامه داشته باشد اما پاندمی دنیای ویروس کرونا تمامی برنامه ها را مختل نموده است.

اورزولا فون درلاین، رئیس کمیسیون اروپایی در بیانیه ای گفت: برای تضمین بهبود مالی، کمیسیون اروپایی تغییراتی را در بودجه بلندمدت اتحادیه اروپا پیشنهاد خواهد داد تا به رسیدگی به مسائل و پیامدهای ناشی از بحران ویروس کرونا یاری کند.

وی اضافه نمود: این پیشنهادات شامل یک بسته انگیزشی خواهد بود که انسجام اتحادیه اروپا به وسیله همبستگی و مسئولیت پذیری را تضمین خواهد نمود.

رهبران اتحادیه اروپا در جریان نشست روز پنجشنبه شورای اتحادیه اروپا که به خاطر بحران ویروس کرونا به وسیله ویدیو کنفرانس برگزار گردید، نتوانستند به توافقی در مورد واکنش اتحادیه اروپا به این بحران بی سابقه دست یابند.

انتظار می رود اروپا و باقی دنیا اواخر امسال میلادی به خاطر پاندمی ویروس کرونا وارد یک رکود مالی شوند.

312 310

منبع: خبرآنلاین
انتشار: 26 اردیبهشت 1399 بروزرسانی: 26 اردیبهشت 1399 گردآورنده: subaru.sale-blog.ir شناسه مطلب: 3534

به "اتحادیه اروپا به فکر پساکرونا افتاد" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "اتحادیه اروپا به فکر پساکرونا افتاد"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید