ادامه برنامه ضدایرانی در عربستان؛ باشگاه های ایرانی را از لیگ قهرمانان آسیا کنار بگذارید!

به گزارش وبلاگ سوبارو، میهمانان و مجریان یک برنامه تلویزیونی در عربستان خواستار اخراج و کنار گذاشتن تیم های ایرانی از لیگ قهرمانان آسیا شدند.

ادامه برنامه ضدایرانی در عربستان؛ باشگاه های ایرانی را از لیگ قهرمانان آسیا کنار بگذارید!

به گزارش گروه ورزشی وبلاگ سوبارو شبکه تلویزیونی 24 الریاضیه عربستان در ادامه برنامه های خود بازهم سیاست حذف تیم های ایرانی از مسابقات لیگ قهرمانان آسیا را در دستور کار قرار داد. این شبکه هفته گذشته با دعوت از میهمانانی زمینه سازی برای کنار گذاشتن تیم های ایران از لیگ قهرمانان به بهانه ویروس کرونا را در پیش گرفته بود.

شبکه 24 الریاضیه شب گذشته مجدداً با دعوت از چند خبرنگار و منتقد ورزشی، ایران را یکی از تهدید های این فصل از مسابقات لیگ قهرمانان آسیا معرفی کرد که کنفدراسیون فوتبال آسیا باید آنرا از این رقابت ها حذف کند.

عبدالعزیز المریسل یکی از وبلاگ سوبارو عربستانی در واکنش به اینکه AFC باید در قبال تیم های ایرانی چه سیاستی در پیش بگیرد گفت: شخصاً موافق کنار گذاشتن ایرانی های از لیگ قهرمانان آسیا هستم.

وی ادامه داد: ایران به کانون اپیدمی کرونا تبدیل شده است و حتی کشور چین هم نسبت به آن هشدار می دهد!

فلاح القحطانی دیگر خبرنگار حاضر در این برنامه هم با تکرار این ادعا گفت: مشکل فعلی لیگ قهرمانان آسیا حضور تیم های ایرانی در آن است! کنار گذاشتن ایرانی ها از آسیا احتیاج به یک تصمیم شجاعانه دارد.

به گزارش خبرنگار مهر، تیم های پرسپولیس، استقلال، سپاهان و شهرخودرو چهار نماینده ایران در این فصل از مسابقات لیگ قهرمانان آسیا هستند که حتی دو بازی ابتدایی خود را هم انجام داده اند.

لیگ قهرمانان آسیا در حال حاضر به خاطر شیوع ویروس کرونا تعطیل است و AFC هنوز به صورت رسمی راهکارش را برای ادامه این مسابقات اعلام نکرده است.

منبع: خبرگزاری دانشجو
انتشار: 30 اردیبهشت 1399 بروزرسانی: 30 اردیبهشت 1399 گردآورنده: subaru.sale-blog.ir شناسه مطلب: 3599

به "ادامه برنامه ضدایرانی در عربستان؛ باشگاه های ایرانی را از لیگ قهرمانان آسیا کنار بگذارید!" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "ادامه برنامه ضدایرانی در عربستان؛ باشگاه های ایرانی را از لیگ قهرمانان آسیا کنار بگذارید!"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید