استاندار خواهان افزایش سهمیه حج و زیارت کاروان های سیستان و بلوچستان شد

به گزارش وبلاگ سوبارو، خبرنگاران/سیستان و بلوچستان استاندار سیستان و بلوچستان با اشاره به اینکه مردم همیشه از کمبود سهمیه حج گلایه مند هستند، خواهان افزایش سهمیه حج و زیارت کاروان های استان استان سیستان و بلوچستان شد.

استاندار خواهان افزایش سهمیه حج و زیارت کاروان های سیستان و بلوچستان شد

احمدعلی موهبتی در ملاقات با معاون امور حج و زیارت سازمان حج و زیارت کشور، افزایش سهمیه حج و زیارت خانه خدا را برای مردم استان مورد تاکید قرار داد.

وی گفت: مدیریت حج و زیارت استان از نظر ساختار اداری و نیز نیروی انسانی دچار مشکل است و از مجموعه مدیریت حج و زیارت کشور انتظار داریم با توجه به ظرفیت خوب استان و هماهنگی و همدلی مردم هم نیازهای اداری این مجموعه را مرتفع نمایند و هم اختیارات مجموعه حج و زیارت را برای اعطای خدمات و واگذاری مجوز فعالیت به شرکت های زیارتی افزایش دهند.

وی بر حفظ تعادل و چارچوب قومی و مذهبی در بحث امور مربوط به حج و زیارت تاکید نمود واضافه کرد: سیستان و بلوچستان یکی از استان های مهم و خاص است به طور که سایر کشورها نیز مسائل مربوط به استان سیستان و بلوچستان را رصد می نمایند.

استاندار اضافه کرد: حج و زیارت فرصتی بی بدیل و ابزاری مقدس در راستای کرامت بخشیدن و انسان سازی است و ارائه خدمات کلیدی باید در حد و شأن نظام جمهوری اسلامی باشد.

وی با اشاره به اینکه مردم همیشه از کمبود سهمیه حج گلایه مند هستند، خواهان افزایش سهمیه حج و زیارت کاروان های استان استان سیستان و بلوچستان شد.

اکبر رضایی معاون امور حج و زیارت کشور نیز در این ملاقات برای برطرف مسائل مدیریت حج و زیارت استان قول مساعد داد و گفت: برای افزایش سهمیه حج و زیارت استان نیز پیگیری خواهد کرد.

لازم به ذکر است؛ در این ملاقات از خدمات رضا کیخا مدیر سابق حج و زیارت استان قدردانی و غلامپور به عنوان مدیر جدید حج و زیارت استان معرفی گردید.

منبع: خبرگزاری ایسنا
انتشار: 17 اردیبهشت 1399 بروزرسانی: 17 اردیبهشت 1399 گردآورنده: subaru.sale-blog.ir شناسه مطلب: 3346

به "استاندار خواهان افزایش سهمیه حج و زیارت کاروان های سیستان و بلوچستان شد" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "استاندار خواهان افزایش سهمیه حج و زیارت کاروان های سیستان و بلوچستان شد"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید