بهره برداری از 1106 واحد مسکن محرومین در خراسان جنوبی

به گزارش وبلاگ سوبارو، مدیرکل بنیاد مسکن انقلاب اسلامی خراسان جنوبی گفت: یک هزار و 106 واحد مسکن محرومان در استان تکمیل و آماده بهره برداری است که در بعضی از این واحدها مردم مستقر شده که به احتمال زیاد در سفر نوبخت به استان، تعدادی از این واحدها به طور رسمی به بهره برداری می رسد.

بهره برداری از 1106 واحد مسکن محرومین در خراسان جنوبی

به گزارش خبرنگاران به نقل از فارس، علی اصغر آسمانی مقدم شنبه 16 آذر گفت: سهمیه بنیاد مسکن انقلاب اسلامی برای ساخت مسکن محرومان از محل سفر رئیس سازمان برنامه و بودجه کشور به استان خراسان جنوبی، ساخت پنج هزار واحد مسکونی بوده است.

مدیرکل بنیاد مسکن انقلاب اسلامی خراسان جنوبی به تشریح آخرین شرایط ساخت پنج هزار واحد مسکونی ویژه محرومان استان خراسان جنوبی پرداخت و بیان داشت: تاکنون شش هزار و 214 پرونده برای دریافت تسهیلات مسکن محرومان در روستاهای استان تشکیل شده است.

آسمانی مقدم با بیان اینکه از این تعداد چهار هزار و 795 پرونده به بانک ها معرفی و چهار هزار و 655 پرونده پیروز به انعقاد قرار داد با بانک ها شده است، اضافه کرد: واحدهای مسکونی محرومان در مناطق روستایی با متراژ 40 تا 60 متر احداث و به ازای هر واحد مسکونی 25 میلیون تومان یاری بلاعوض و 40 میلیون تومان تسهیلات قرض الحسنه پرداخت می گردد.

وی تبیین کرد: عملیات اجرایی چهار هزار و 507 واحد مسکن محرومان در روستاهای استان آغاز شده که از این تعداد سه هزار و 802 واحد به مرحله فنداسیون، سه هزار و 75 واحد به مرحله دیوار چینی، دو هزار و 377 واحدبه مرحله اجرای سقف و یک هزار و 770 واحد به مرحله سفت کاری رسیده است.

مدیرکل بنیاد مسکن انقلاب اسلامی خراسان جنوبی با اعلام اینکه یک هزار و 106 واحد مسکن محرومان در خراسان جنوبی تکمیل و آماده بهره برداری است، توضیح داد: در بعضی از این واحدها مردم مستقر شده اند که به احتمال زیاد در سفر نوبخت به استان، تعدادی از این واحدها به طور رسمی به بهره برداری می رسد.

آسمانی مقدم مطرح نمود: براساس آخرین سرشماری اجرا شده در سال 1395 در خراسان جنوبی 88 هزار و 835 واحد روستایی در استان شناسایی شد که از این تعداد 40 هزار واحد مستحکم و مقاوم سازی شده، در 12 هزار و 900 واحد از مصالح کم دوام و در 36 هزار واحد روستایی از مصالح کاملا بی دوام و غیرمقاوم استفاده شده است.

منبع: همشهری آنلاین
انتشار: 2 بهمن 1398 بروزرسانی: 2 بهمن 1398 گردآورنده: subaru.sale-blog.ir شناسه مطلب: 1355

به "بهره برداری از 1106 واحد مسکن محرومین در خراسان جنوبی" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "بهره برداری از 1106 واحد مسکن محرومین در خراسان جنوبی"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید