بیانیه باشگاه پرسپولیس درباره صحبت های مالک باشگاه تراکتور

به گزارش وبلاگ سوبارو، باشگاه پرسپولیس به اظهارات مالک باشگاه تراکتور که در یکی از برنامه های تلویزیونی رخ داد، واکنش نشان داد.

بیانیه باشگاه پرسپولیس درباره صحبت های مالک باشگاه تراکتور

به گزارش وبلاگ سوبارو و به نقل از سایت رسمی باشگاه پرسپولیس، در این بیانیه آمده است:

مطرح شدن مجدد برخی صحبت های تفرقه برانگیز و غیرمحترمانه در یک برنامه تلویزیونی اگرچه نشانه روشنی بر ذهنیت خطرناک گوینده این جملات است اما وظیفه ما نصیحت و دعوت به احترام است.

جناب آقای زنوزی مالک محترم تراکتور و ماشین سازی

شب گذشته، در تریبونی که ظاهرا به عملکردش انتقاد دارید اما همواره در آن حاضر بوده اید، ادعاهای غیرواقعی و دلسردکننده خود را تکرار کردید و به تلاش خود به بی احترامی و حتی تحقیر ادامه دادید، در حالی که در شرایط بحرانی و سخت فعلی باید سعی می کردید از این فرصت استفاده کرده و دل ها را به هم نزدیک کنید.

چندی پیش در متنی که از شما منتشر شده بود در پاسخ به حرف های استاد حسین کلانی اسطوره بی بدیل فوتبال ایران و باشگاه پرسپولیس که از مشی و صحبت های شما با آن کلاس خاص انتقاد کرده بود گفته بودید که از ایشان درس ادب و معرفت یاد گرفتهاید اما در عمل، بچگانه با استفاده از نام پیروزی به دنبال شکستن دل هوادارانی بودید که در نهایت حضور آنهاست که به صندلی های فوتبال وجاهت می دهد.

امروز در مقابل رفتار تفرقه انگیز شما، ما خوشحالیم که کریم باقری اسطوره فوتبال آذربایجان را روی نیمکت خود داریم. ستاره بزرگ و بااخلاق و قابل احترامی که ضمن احترام به تیم بزرگ تراکتور، پرسپولیسی است مثل خیلی از هواداران ما در تبریز که البته شما اجازه نمی دهید برای تشویق تیم موردعلاقه شان به ورزشگاه بیایند. کاش این منش و آرامش را الگوی خود کنید که فوتبال عرصه دوستی و احترام است.

جناب زنوزی! برای یادآوری عرض می کنیم: نامی که شما سعی می کنید تحریفش کنید، حداقل دو دهه در همان تریبون پیروزی خوانده شد اما این تماشاگر پرسپولیس بود که آن را در سکوها فریاد زد و حفظش کرد.این کیمیای باشگاه ماست. پس در این میدان گوی نزنید که عرض خود می برید و زحمت ما می دارید.

و یک یادآوری دیگر ... از گذشته نمی گوییم که شاید در فوتبال نبودید و به خاطر ندارید ، درباره امروزی حرف می زنیم که برخلاف میل و تحمل شما پرسپولیس با اختلاف صدرنشین لیگ است و در آستانه چهارمین قهرمانی. اگر به خاطر داشته باشید پرسپولیس بازی رفت خود را در تبریز به تراکتور واگذار کرد و حتی از سپاهان و شهر خودرو هم شکست خورد. در آن روزها در پرسپولیس کسی بهانه نیاورد. پذیرفتیم و سخت کار کردیم اما سوال اینجاست که چطور در آن روزها حرفی از مهندسی و به قول شما فساد سازمان یافته نبود؟

این فوتبال است آقای زنوزی! رشته ای که خوشبختانه کسی با حرف و وعده در آن قهرمان نشده. اگرچه شما در عرصه عمل انگار چاره ای جزتکرار اتهام های زشتی که تنها در توجیه ناکامی به زبان می آید ندارید. نکاتی که کمیته اخلاق و انضباطی در هر صورت باید پیگیر اثبات یا رد آن باشند و اگر عاری از حقیقت باشد، گوینده را وادار به عذرخواهی کنند.

پرسپولیس امروز مدیون تلاش بازیکن باغیرت و بزرگ خود و کادرفنی با درایت و ممتازی است که در اختیار دارد و البته موتور محرکه این موفقیت و صدرنشینی هم هوادارانی هستند که صاحبان اصلی تیم و مایه افتخار و غروراند.

کاش سعی کنید در فوتبال کمتر صحبت کنید و بیشتر ببینید و بیاموزید که شاید حق هواداران تیم تان بیش از اینی است که در دوره مالکیت شما برایشان رقم خورده است.

در خاتمه، برای هموطنان عزیز در جای جای این خاک عزیز آرزوی سلامت کامل داریم. بیایید کنار هم باشیم و با هم از این بحران عبور کنیم.

منبع: خبرگزاری تسنیم
انتشار: 14 اردیبهشت 1399 بروزرسانی: 14 اردیبهشت 1399 گردآورنده: subaru.sale-blog.ir شناسه مطلب: 3296

به "بیانیه باشگاه پرسپولیس درباره صحبت های مالک باشگاه تراکتور" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "بیانیه باشگاه پرسپولیس درباره صحبت های مالک باشگاه تراکتور"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید