تعداد فقرای انگلیس تا سال 2030 به بیش از 14 میلیون نفر می رسد

به گزارش وبلاگ سوبارو، خبرنگاران: نتایج مطالعات جدید نشان می دهد که اگر دولت انگلیس برای مقابله با فقر اقدامات جدی را صورت ندهد، تعداد فقرای این کشور تا سال 2030 به بیش از 14 میلیون نفر خواهد رسید.

تعداد فقرای انگلیس تا سال 2030 به بیش از 14 میلیون نفر می رسد

اگر علاقمند به دریافت بهترین خدمات تحصیل در انگلیس بدون ایلتس هستید با ما همراه شوید، با مجری مستقیم ویزای تحصیلی انگلیس، با دریافت مشاوره رایگان از مجربترین تیم مهاجرتی انگلستان، بهترین مسیر را به سوی دانشگاه های انگلیس انتخاب کنید.

به گزارش گروه بین الملل وبلاگ سوبارو به نقل از راشا تودی، نتایج گزارشی که از سوی موسسه مطالعاتی فابین سوسایتی که وابسته به حزب کارگر انگلیس است، حاکی است که اگر دولت انگلیس تدابیر جدی را برای مقابله با فقر اتخاذ نکند، تعداد فقرای این کشور تا سال 2030 میلادی بیش از 3.6 میلیون نفر افزایش خواهد یافت که 1.2 میلیون نفر آنها را بچه ها تشکیل می دهند.

این گزارش هشدار می دهد که اگر دولت انگلیس اصلاحات مالی را در اولویت قرار ندهد، شکاف درآمدی طی سال های آینده به شدت افزایش خواهد یافت. درآمد ثروتمندان این کشور هم اکنون 11 برابر بیشتر از کم درآمدها است.

این موسسه پیش بینی نموده است که درآمد خانوارهای متوسط انگلیسی طی 15 سال آینده با رشد 9 درصدی روبرو خواهد شد، در حالی که این رقم برای خانوارهای کم درآمد کمتر از 2 درصد خواهد بود.

در این گزارش آمده است: انگلیس با حداقل 10 سال کاهش متوالی سطح استانداردهای زندگی روبرو شده است. پیش بینی ها نشان می دهد که فقر و نابرابری رو به افزایش است.

اگر دولت انگلیس برای مقابله با فقر اقدامات جدی را صورت ندهد، تعداد فقرای این کشور تا سال 2030 به بیش از 14 میلیون نفر خواهد رسید.

منبع: تسنیم
انتشار: 27 اسفند 1398 بروزرسانی: 27 اسفند 1398 گردآورنده: subaru.sale-blog.ir شناسه مطلب: 2583

به "تعداد فقرای انگلیس تا سال 2030 به بیش از 14 میلیون نفر می رسد" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "تعداد فقرای انگلیس تا سال 2030 به بیش از 14 میلیون نفر می رسد"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید