تعلیق مجوز 16 دفتر خدمات مسافرت هوایی به دلیل تخلف

به گزارش وبلاگ سوبارو، خبرنگاران: مدیرکل دفتر نظارت بر فرودگاه ها، شرکت ها و موسسات هوانوردی سازمان هواپیمایی کشوری از تعلیق مجوز 16 دفتر خدمات مسافرت هوایی طی 5 ماه ابتدای سال 93 اطلاع داد.

تعلیق مجوز 16 دفتر خدمات مسافرت هوایی به دلیل تخلف

اگر علاقمند به سفر با بهترین رزرو تور کانادا هستید با ما همراه شوید، با مجری مستقیم تور کانادا از تورنتو، مونترال و ابشار نیاگارا دیدن کنید و بهترین تجربه سفر را داشته باشید.

به گزارش روابط عمومی سازمان هواپیمایی کشوری، مرتضی دهقان اظهار کرد: با هدف نظارت برعملکرد دفاتر و شرکت های خدمات مسافرت هوایی و اطمینان از شرایط و مطابقت این دفاتر با مفاد آئین نامه نظارت بر تاسیس و فعالیت دفاتر خدمات مسافرت هوایی، جهانگردی و زیارتی مصوب هیات وزیران، از178 دفتر در کل کشور بازرسی شد.

وی تعداد مجوزهای لغو شده در مدت مذکور را 14 فقره اعلام نمود و اضافه نمود: بر اساس بازرسی های به عمل آمده توسط بازرسان کمیته فنی سازمان هواپیمایی کشوری طی مدت مذکور، 16مجوز به دلیل عدم رعایت قوانین و مقررات و تطبیق با آئین نامه دفاتر خدمات مسافرت هوایی تعلیق شد.

دهقان اعلام نمود: همچنین 17 مورد به دلیل عدم رعایت قوانین و مقررات سازمان هواپیمایی کشوری و ارتکاب تخلف گرانفروشی به سازمان احضار و اخطار کتبی با درج در پرونده دریافت کردند.

مدیرکل دفتر نظارت بر فرودگاه ها، شرکت ها و موسسات هوانوردی سازمان هواپیمایی کشوری، اظهار کرد: 713 مجوز از ابتدای سال جاری تمدید و جهت عدم تمدید مجوز توسط دفاتر خدمات مسافرت هوایی در موعد مقرر 186 مورد اخطار نیز طی مدت مشابه صادر شده است.

منبع: تسنیم
انتشار: 30 بهمن 1398 بروزرسانی: 6 مهر 1399 گردآورنده: subaru.sale-blog.ir شناسه مطلب: 2160

به "تعلیق مجوز 16 دفتر خدمات مسافرت هوایی به دلیل تخلف" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "تعلیق مجوز 16 دفتر خدمات مسافرت هوایی به دلیل تخلف"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید