توسعه گردشگری تقویت اقتصاد هنر را در بر دارد

به گزارش وبلاگ سوبارو، به گزارش خبرنگاران، عبدالوهاب سهل آبادی ظهر یک شنبه در کنفرانس ملی برند گردشگری ایران گفت: ظرفیت اصفهان برای صنایع مختلف و امور تجاری و بازرگانی به انتها رسیده است و نیازمند استفاده از روش های دیگر برای اقتصاد این استان هستیم.

توسعه گردشگری تقویت اقتصاد هنر را در بر دارد

اگر علاقمند به سفر با بهترین سفر توریستی به کانادا هستید با ما همراه شوید، با مجری مستقیم تور کانادا از تورنتو، مونترال و ابشار نیاگارا دیدن کنید و بهترین تجربه سفر را داشته باشید.

وی با بیان اینکه اصفهان شهر هنرمندان بی بدیل است، اضافه نمود: آنچه سرپنجه های هنرمندان این سرزمین می آفریند بی رقیب در بازار جهانی است و مهم ترین مزیت اصفهان محسوب می گردد.

رئیس اتاق بازرگانی اصفهان تاکید نمود: اینکه تصور کنیم انتخاب اصفهان به عنوان شهر جهانی صنایع دستی بر ارزش این شهر اضافه نموده صحیح نیست بلکه این انتخاب نشان از دقت تشخیص یونسکو در ارزش هنر این شهر دارد.

وی با اشاره به اینکه اصفهان دارای جاذبه های بی بدیل گردشگری نیز هست، بیان داشت: گردشگری ابزاری برای تبیین و تقویت اقتصاد هنر است و باید با فراهم آوردن زیرساخت های لازم از جمله برند ملی گردشگری جهان را به تماشای این هنر و ظرفیت های بی بدیل دعوت کنیم.

ظرفیت های حوزه گردشگری مورد توجه ویژه قرار گیرد

در ادامه این کنفرانس رسول زرگرپور استاندار اصفهان گفت: در برنامه توسعه استان اصفهان سه محور علم و تکنولوژی، ارتقای هنر و گردشگری مدنظر قرار گرفته است.

وی با بیان اینکه اصفهان، کریدور علم و فناوری ایران است، اضافه نمود: اصفهان در سال آینده پایتخت جهانی گردشگری اسلامی معرفی خواهد شد و با توجه به شاخصه های مهم و ظرفیت ویژه این استان گردشگری این حوزه باید مورد توجه ویژه قرار گیرد.

منبع: خبرگزاری مهر
انتشار: 11 اسفند 1398 بروزرسانی: 11 اسفند 1398 گردآورنده: subaru.sale-blog.ir شناسه مطلب: 2355

به "توسعه گردشگری تقویت اقتصاد هنر را در بر دارد" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "توسعه گردشگری تقویت اقتصاد هنر را در بر دارد"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید