جریمه مسببان حادثه سنگ نوردی اصفهان اعلام شد، از محرومیت های قطعی تا جریمه نقدی

به گزارش وبلاگ سوبارو، مدیر کل امور مشترک فدراسیون های ورزشی گفت: حسب دستور و تاکید وزیر ورزش و جوانان نتایج تحقیق حادثه سنگ نوردی استان اصفهان کامل و آرای لازم توسط کمیته انضباطی فدراسیون کوهنوردی و صعودهای ورزشی صادر شد.

جریمه مسببان حادثه سنگ نوردی اصفهان اعلام شد، از محرومیت های قطعی تا جریمه نقدی

به گزارش وبلاگ سوبارو، سید محمدشروین اسبقیان در گفت وگو با پایگاه خبری وزارت ورزش و جوانان گفت: با توجه به آسیب آرمان غیاثی، ورزشکار عزیز کشورمان در حادثه سنگ نوردی استان اصفهان، موضوع به صورت کامل توسط فدراسیون کوهنوردی و صعودهای ورزشی آنالیز و احکام لازم در این خصوص صادر شده است.

مدیر کل امور مشترک فدراسیون های ورزشی ادامه داد: بر این اساس مسئول برگزاری، سرداور و مسئول ایمنی مسابقه به لحاظ تخطی از شیوه نامه برگزاری مسابقات و عدم اقدام به اخذ مجوز به 18 ماه محرومیت قطعی و یک سال محرومیت تعلیقی محکوم شدند.

وی اضافه نمود: همچنین مدیر برگزاری به یک سال محرومیت قطعی، شخص حمایت چی نونهال مصدوم شده به یک سال محرومیت قطعی، داور جهت به شش ماه محرومیت قطعی و باشگاه ورزشی اژکهن هم به شش ماه محرومیت قطعی محکوم شدند.

اسبقیان تاکید نمود: بعضی افراد از جمله رئیس، نایب رئیس، مسئول کمیته صعودهای ورزشی هیئت کوهنوردی استان اصفهان و مدیر سالن ورزشی ایثار ذوب آهن هم به دلیل عدم نظارت لازم بر حسن اجرای شیوه نامه مسابقات به تذکر کتبی و درج در پرونده محکوم شدند.

او در انتها در مورد اقدامات لازم در مورد پیشگیری از وقوع حوادث مشابه گفت: اعضای کمیته انضباطی فدراسیون ضمن تذکر جدی به مقامات مسئول در هیئت ورزشی استان اصفهان مبنی بر نظارت بیشتر و جلوگیری از برگزاری مسابقات بدون مجوز تاکید نمودند ریاست هیئت استان هم باید اطلاع رسانی لازم در این خصوص به تمام اماکن ورزشی مربوطه را به عمل آورد.

منبع: خبرگزاری تسنیم
انتشار: 28 بهمن 1398 بروزرسانی: 6 مهر 1399 گردآورنده: subaru.sale-blog.ir شناسه مطلب: 2114

به "جریمه مسببان حادثه سنگ نوردی اصفهان اعلام شد، از محرومیت های قطعی تا جریمه نقدی" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "جریمه مسببان حادثه سنگ نوردی اصفهان اعلام شد، از محرومیت های قطعی تا جریمه نقدی"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید