درخواست دانشگاه شریف برای پیگرد قانونی مقصران سانحه هواپیمای اوکراین

به گزارش وبلاگ سوبارو، اعضای شورای دانشگاه شریف با انتشار بیانیه ای خواهان پیگرد قانونی مقصران سانحه هوایی تهران - کی یف شدند.

درخواست دانشگاه شریف برای پیگرد قانونی مقصران سانحه هواپیمای اوکراین

اگر علاقمند به دریافت بهترین خدمات ویزای تحصیلی زبان استرالیا هستید با ما همراه شوید، با مجری مستقیم ویزای تحصیلی استرالیا، با دریافت مشاوره رایگان از مجربترین تیم مهاجرتی استرالیا، بهترین مسیر را به سوی دانشگاه های استرالیا انتخاب کنید.

به گزارش وبلاگ سوبارو، در متن بیانیه شورای دانشگاه صنعتی شریف آمده است: حادثه دردناک جان باختن 176 مسافر و خدمه هواپیمای مسافربری 752 خطوط بین المللی اوکراین شامل تعدادی از نخبگان دانشگاه های کشور که 16 تن از دانش آموختگان عزیز دانشگاه صنعتی شریف نیز در میان آنها بودند، قلب هر انسانی را به درد می آورد.

شورای دانشگاه صنعتی شریف به نمایندگی از استادان، دانشجویان، کارکنان و دانش آموختگان و در یک کلام خانواده بزرگ دانشگاه صنعتی شریف ضمن عرض تسلیت و ابراز همدردی عمیق با خانواده های داغدیده این حادثه از ملیت های مختلف، مصرانه از مدیران کشور درخواست دارد که جزئیات این اشتباه فاجعه بار مورد آنالیز دقیق قرار گرفته و مسئولان این حادثه جانگداز بدون هیچ گونه مسامحه و کوتاهی شناسایی، معرفی و مورد پیگرد قانونی قرار گیرند.

انتظار این است با ایجاد تغییرات مدیریتی لازم و اصلاح فرآیندهای تصمیم گیری حساس در سطوح مختلف، مانع از بروز چنین حوادثی در آینده شده و با اطلاع رسانی به موقع و صادقانه در این قبیل فجایع ملی از وارد آوردن لطمات بیشتر به اعتماد عمومی جلوگیری گردد.

منبع: خبرگزاری ایسنا
انتشار: 11 اسفند 1398 بروزرسانی: 11 اسفند 1398 گردآورنده: subaru.sale-blog.ir شناسه مطلب: 2347

به "درخواست دانشگاه شریف برای پیگرد قانونی مقصران سانحه هواپیمای اوکراین" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "درخواست دانشگاه شریف برای پیگرد قانونی مقصران سانحه هواپیمای اوکراین"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید