در سفر حیوانات کانادا را بشناسید

به گزارش وبلاگ سوبارو، هیچ حیوانی سابقه کانادا را بیش از پوست سگ آبی نشان نداده است . بزرگ ترین جونده بزرگ آمریکای شمالی بدن گوشتالو , پاهای عقب و دم ماهیچه ای است که در هنگام شنا به عنوان سکان عمل می نماید . این اصل " به اندازه یک سگ آبی " بسیار موجه است : چوب کاران ماهر و مهندسین , هر یک از آن ها هر سال یک درخت را قطع می نمایند و " کلبه های " دقیق ", سدها و کانال ها را می سازند . آن ها در جنگل های سراسر کشور زندگی می نمایند و بین شفق و سپیده دم فعال تر هستند . اگر شما خوش شانس باشید می توانید یکی از آن ها را در امتداد رودخانه یا دریاچه با سر بالای آب ببینید .

در سفر حیوانات کانادا را بشناسید

اگر علاقمند به سفر با بهترین هزینه تور به کانادا هستید با ما همراه شوید، با مجری مستقیم تور کانادا از تورنتو، مونترال و آبشار نیاگارا دیدن کنید و بهترین تجربه سفر را داشته باشید.

خارپشت دومین جونده بزرگ کانادا است . این حیوان عجیب و در حال حرکت , پوشیده از خاره ای ریز است که یک مکانیزم دفاعی مخوف را تشکیل می دهند. خارپشت زمانی که در خطر است دم خود را شلاق می زند و در نتیجه قلم پر از قلم را بیرون می آورد . این پرنده عمدتا ً از جوانه های درختی و درختان تغذیه می نماید و به عنوان غذای اصلی رژیم غذایی بومی استفاده می گردد . گاهی قلم پر در کاره ای تزیینی بومی استفاده می گردد .
گوزن دم سفید را می توان در هر جایی از دماغه برتون در نوا اسکوشیا تا دریاچه بزرگ برده در مناطق شمال غربی یافت . خویشاوند بزرگ تر آن , گوزن شمالی , غیرطبیعی است . گوزن شمالی لم یزرع , که از گلسنگ تغذیه می نماید و بیشتر سال را در زمین های هموار از جزیره کرت به آلاسکا سپری می نماید, متداول ترین گوزن است. برخی از آن ها برای پوست و غذا گوزن شمالی شکار می نمایند و گاهی در منوهای جنوبی مانند مونترال , تورنتو و ونکوور دیده می شوند .
یکی از بزرگ ترین گونه های گوزن ها , گوزن شمالی است , یک موجود ترسناک که غرش آن می تواند موجب وحشت شما از شما گردد . گله های نسبتا ً کوچک آن ها در اطراف کانادا , به ویژه جزیره ونکوور و جزیره ونکوور در سال قبل از میلاد , پرسه می زنند .
بالاتر از آن گوزن نر است که پاهای استخوانی و استخوانی او از بدن درشتش به شکل پوزه مانند بیل شکل حمایت می نماید . نرها هر تابستان یک قفسه تماشایی از شاخ را پرورش می دهند , فقط برای دور انداختن آن در ماه نوامبر . شما گوزن را در نزدیکی دریاچه ها , نهرها و رودخانه ها و همچنین جنگل های کوه های غربی کوه های راکی و یوکن می بینید . از زمانی که آن ها اولین بار در اوایل دهه 1970 معرفی شدند , نیوفاندلند جمعیت بزرگ گوزنی را پرورش داد .
نه گوزن شمالی و نه گوزن شمالی معمولا ً مهاجم هستند . با این حال آن ها می توانند غیرقابل پیش بینی باشند . در طول فصل جفت گیری ( سپتامبر ) , نره ای می توانند تهاجمی شوند .
گاومیش عظیم الجثه و بزرگ و پشمالو ( بوفالو ) که زمانی در گله های بزرگ پرسه می زد فقط در پارک وجود دارد . گفته می گردد که در آمریکای شمالی چندین میلیون گاومیش کوهان دار آمریکایی وجود دارد . گله های آن ها اغلب از یک نقطه می گذرند . کشتار قرن بیست و چهارم آن ها - اغلب توسط " ورزش کاران " که لاشه های به جامانده را رها نموده اند , یکی از تراژدی های بزرگ غرب آمریکای شمالی است که بر بقای افراد بومی تاثیر می گذارد . برای آنالیز بزرگ ترین گله گاومیش کوهان دار , سفری به پارک ملی بوفالو در نزدیکی مرز آلبرتا - شمال غربی انجام دهید . گله های کوچک در پارک های ملی دریاچه گراس و جزیره الک در آلبرتا , شاهزاده آلبرت در ساسکچوان و کوهستانی سواری در مانیتوبا .
اگر به اندازه کافی خوش شانس باشید که خرس وحشی را تشخیص دهید , احتمالا ً خرس سیاه خواهد بود . ( با این حال , فاصله اش را حفظ کنید . تقریبا ً یک میلیون از این موجودات پشمالو در جنگل پرسه می زنند و فقط در همه جا به جز جزیره پرنس ادوارد , آلبرتا جنوبی و جنوب ساسکچوان زندگی می نمایند .

انتشار: 22 اسفند 1398 بروزرسانی: 22 اسفند 1398 گردآورنده: subaru.sale-blog.ir شناسه مطلب: 2508

به "در سفر حیوانات کانادا را بشناسید" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "در سفر حیوانات کانادا را بشناسید"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید