دستبند پلیس بر دستان اغتشاش گر خیابان فدائیان اسلام

به گزارش وبلاگ سوبارو، سرکلانتر هفتم پلیس پیشگیری پایتخت از شناسایی و دستگیری عامل راهبندان خیابان فدائیان اسلام اطلاع داد و گفت: متهم ترافیک سنگینی را تا میدان شوش ایجاد نموده بود.

دستبند پلیس بر دستان اغتشاش گر خیابان فدائیان اسلام

به گزارش گروه اجتماعی خبرنگاران، سرهنگ دوستعلی جلیلیان، گفت: در پی اعلام سهیمه بندی بنزین در روز بیست و پنجم آبان ماه، مسدود شدن خیابان فدائیان توسط تعدادی از افراد به پلیس اعلام شد و تیمی از ماموران سرکلانتری هفتم برای آنالیز موضوع به نشانی اعلامی اعزام شدند.

وی بیان داشت: تحقیقات پلیسی حکایت از این داشت تعدادی افراد به سر کردگی مردی با مسدود کردن خیابان فدائیان اسلام موجب ایجاد بار ترافیکی سنگینی تا میدان شوش شده است، ولی قبل از رسیدن پلیس از گریخته است.

سرکلانتر هفتم شرح داد: در تحقیقات پلیسی مخفیگاه متهم در محدوده سرکلانتری هفتم شناسایی و نتیجه تحقیقات صورت گرفته در اختیار مرجع قضائی نهاده شد.

وی اضافه نمود: صبح روز گذشته هشتم آذر ماه تیمی از ماموران پلیس امنیت عمومی پایتخت به مخفیگاه متهم اعزام و در یک عملیات پلیسی منسجم، پیروز شدن متهم را در مخفیگاهش دستگیر و برای ادامه تحقیقات پلیسی و شناسایی همدستان وی به سرکلنتری هفتم انتقال دهند.

این مقام انتظامی ابراز داشت: کوشش پلیس برای دستگیری سایر همدستان متهم ادامه دارد.

منبع: خبرگزاری دانشجو
انتشار: 27 دی 1398 بروزرسانی: 27 دی 1398 گردآورنده: subaru.sale-blog.ir شناسه مطلب: 1016

به "دستبند پلیس بر دستان اغتشاش گر خیابان فدائیان اسلام" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "دستبند پلیس بر دستان اغتشاش گر خیابان فدائیان اسلام"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید