دستور آماده باش 100 درصدی به نیروهای امنیتی لبنان

به گزارش وبلاگ سوبارو، مدیرکل نیروهای امنیت داخلی لبنان دستور داده، نیروهای امنیتی از نیمه شب در حالت آماده باش کامل باشند.

دستور آماده باش 100 درصدی به نیروهای امنیتی لبنان

بر اساس گزارش گروه بین الملل خبرنگاران، کاربران شبکه های اجتماعی امروز (دوشنبه) متن تلگرافی صادر شده از عماد عثمان مدیرکل نیروهای امنیت داخلی لبنان دست به دست کردند که عثمان در آن به نیروهای امنیتی دستور داده از نیمه شب امشب در آماده باش صد در صدی باشند.

بر اساس گزارش شبکه ال بی سی لبنان، این اقدام پس از دعوت هایی برای اعتصاب و بستن مسیرها از سوی تظاهرات کنندگان و نزدیکی برگزاری جلسه قانونگذاری مجلس لبنان در فردا اجرا شده است.

عماد عثمان این تلگراف را خطاب به چهار نفر از نظامیان ارشد زیر دست خود صادر نموده است.

فراکسیون آزادسازی و توسعه (التحریر والتنمیه) وابسته به جنبش امل امروز به ریاست نبیه بری رئیس مجلس لبنان نشستی دارد و نبیه بری گفت، مخالفت عده ای با برگزاری جلسه قانونگذاری مجلس نشان می دهد بعضی دنبال ادامه خلأ سیاسی هستند.

بری ادامه داد، چرا باید با برگزاری جلسه ای مخالفت گردد که هدف آن آنالیز قوانینی است که تظاهرات کنندگان خواهان آنها هستند؟

وی گفت، وظیفه او به عنوان رئیس مجلس حفظ امنیت است و به همین دلیل جلسه فردا را به سه شنبه آینده موکول نموده است.

تظاهرات در لبنان از 17 اکتبر (25 مهر) در اعتراض به شرایط مالی این کشور و وضع تعرفه بر بعضی بخش ها شروع شد و هنوز به صورت پراکنده ادامه دارد.

م

منبع: خبرگزاری فارس
انتشار: 13 دی 1398 بروزرسانی: 13 دی 1398 گردآورنده: subaru.sale-blog.ir شناسه مطلب: 483

به "دستور آماده باش 100 درصدی به نیروهای امنیتی لبنان" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "دستور آماده باش 100 درصدی به نیروهای امنیتی لبنان"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید