راه اندازی بیمارستان صحرایی چین با برای مبارزه با ویروس کرونا

به گزارش وبلاگ سوبارو، نخستین بیمارستان صحرایی موقت چین با تمرکز بر روش طب سنتی چین برای مبارزه با شیوع ویروس کرونا راه اندازی شده است.

راه اندازی بیمارستان صحرایی چین با برای مبارزه با ویروس کرونا

با تور چین سفری خاطره انگیز را تجربه کنید و از قدیمیترین تاریخچه آسیا دیدن کنید و از دیوار چین در پکن عبور کنید و به نمایشگاه گوانجو رفته و در خیابانهای شانگهای قدم بزنید.

به گزارش گروه بین الملل وبلاگ سوبارو به نقل از رادیو بین المللی چین، نخستین بیمارستان صحرایی موقت چین با تمرکز بر روش طب سنتی چین، با نام بیمارستان صحرایی موقت دا هوا شان منطقه جیانگ شیا شهر ووهان به طور رسمی راه اندازی شد.

برای این بیمارستان از فضای مرکز ورزشی در فضای باز دا هوا شان منطقه جیانگ شیا شهر ووهان استفاده شده است و اکنون دارای 5 بخش و حدود 400 تخت است. این بیمارستان با بهره بردن از روش درمان طب سنتی چین و طب غربی و با تمرکز بر طب سنتی، مبتلایان به ویروس کرونا را تحت درمان قرار می دهد. شامگاه چهاردهم فوریه، نخستین گروه بیماران شامل50 بیمار وارد این بیمارستان شدند.

در حال حاضر، یک گروه پزشکی شامل 209 نفر از بیمارستان درجه سه الف پنج استان دیگر چین نیز وارد این بیمارستان صحرایی شده اند.

در حال حاضر، سامانه طب و داروی سنتی چین کلا دو هزار و دویست و بیست نفر را به استان هوبی اعزام نموده است، بسیاری از آنان در مبارزه با سارس نیز شرکت داشته اند. بیش از نیمی از مبتلایان به ویروس کرونا در استان هوبی تحت درمان به روش طب و داروی سنتی چین قرار دارند.

منبع: خبرگزاری تسنیم
انتشار: 4 اسفند 1398 بروزرسانی: 4 اسفند 1398 گردآورنده: subaru.sale-blog.ir شناسه مطلب: 2229

به "راه اندازی بیمارستان صحرایی چین با برای مبارزه با ویروس کرونا" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "راه اندازی بیمارستان صحرایی چین با برای مبارزه با ویروس کرونا"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید