رباتی که به بیماران کرونایی خوشامد می گوید

به گزارش وبلاگ سوبارو، دولت ژاپن به تازگی تصمیم گرفته، بیماران مبتلا به ویروس کرونا را که علائم خفیفی دارند در هتل ها نگهداری کند و رباتی هایی تهیه نموده که به این بیماران خوشامد می گوید.

رباتی که به بیماران کرونایی خوشامد می گوید

به گزارش خبرنگار گروه علمی و دانشگاهی وبلاگ سوبارو به نقل از سی جی تی ان، دولت ژاپن به تازگی تصمیم گرفته، بیماران مبتلا به ویروس کرونا را که علائم خفیفی دارند در هتل ها نگهداری کند و رباتی هایی تهیه نموده که به این بیماران خوشامد می گوید.

بیماران مبتلا به ویروس کرونا که با علائم خفیف در هتل های توکیو پذیرش می شوند، از سلام یک ربات در لابی هتل ها متعجب می شوند.

در حال حاضر ژاپن از هتل ها برای مراقبت از بیمارانی که آزمایش کرونا آنها مثبت شده اما علائم آنها بسیار خفیف است استفاده می نماید و با ربات هایی که به این بیماران خدمات رسانی می نمایند، به سبک شدن بار پرستاران یاری می نماید.

در یکی از این هتل ها، یک ربات به نام فلفل در لابی واقع شده است که ماسک محافظ صورت زده و پس از استقبال از مراجعه نمایندگان، از آنها تقاضای استفاده از ماسک صورت می نماید.

ربات های دیگری در بحبوحه کرونا در سطح شهرها مستقر شده اند که وظیفه تمیزکاری و ضد عفونی کردن را برعهده دارند.

به گفته وزارت بهداشت، ژاپن در کوشش برای کاهش بار سیستم پزشکی، بیش از 10 هزار اتاق هتل در سراسر کشور را برای قرار دادن بیماران با علائم خفیف تر تضمین نموده است.

انتهای پیغام/

منبع: خبرگزاری فارس
انتشار: 11 تیر 1399 بروزرسانی: 11 تیر 1399 گردآورنده: subaru.sale-blog.ir شناسه مطلب: 4337

به "رباتی که به بیماران کرونایی خوشامد می گوید" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "رباتی که به بیماران کرونایی خوشامد می گوید"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید