سفر مارکت؛ فضایی برای تمام آژانس های گردشگری

به گزارش وبلاگ سوبارو، ظهر روز چهارشنبه سفر مارکت در دورهمی 3 ساعته با اصحاب رسانه؛ رسانه ها را در جریان ابعاد و زوایا فعالیت خود گذاشت.

سفر مارکت؛ فضایی برای تمام آژانس های گردشگری

برای سفر با تور پوکت نوروز 99 همراه ما باشید. هیچ جا بهتر از سواحل زیبای تایلند نمیتواند خستگی را از تن شما بدر کند و تجربه آرامش را به شما بدهد.

اولین شرکت گردشگری که 22 سال به صورت آفلاین در این حوزه فعالیت داشت، ایرسا نام داشت. سال 91، ایرسا رویکرد خود را به سمت خدمات گردشگری به صورت دیجیتال در حوزه بی توبی بر و در نهایت سفر مارکت از دل ایرسا به دنیا آمد و امروز به عنوان موتور جستجوی سفر خدمات می دهد.

شعار سفر مارکت این است که به گوگل احتیاجی ندارد، چراکه خود موتور جستجوی سفر دارد.

میثم کیهانی، مدیر دیجیتال مارکتینک سفر مارکت در معرفی سفر مارکت گفت: در ایران حدود دو هزار و سیصد آژانس مسافرتی و هواپیمایی وجود دارد که دارای بند الف یا ب هستند. در این میان 1900 آژانس از خدمات و سرویس های ایرسا استفاده می نمایند.

کیهانی معتقد است با رشد اینترنت در کشور در صنعت گردشگری انحصارطلبی به وجود آمد و در شرح بیشتر تاکید نمود: بعضی آژانس های مسافرتی و هواپیمایی که با صنعت و دانش دیجیتال آشنایی نداشتند، افت شدیدی کردند. انحصارطلبی باعث شد بازار بدون رقابت باشد. بالطبع اولین کسی که از بازار بدون رقیب ضرر می نماید، مشتری است.

او با عنوان این موضوع که در بازار گردشگری پنج تا شش بازیگر اصلی وجود داشت که قیمت ها را مشخص می کردند، اضافه نمود: تصمیم گرفتیم صنعت گردشگری سفرمارکت را راه اندازی کنیم.

کیهانی اضافه نمود: سفر مارکت، مارکت پلیس است و به آژانس های مسافرتی و شرکت های گردشگری یک حجره می دهد که محصولات شان را ارائه نمایند و آژانس های آنلاینی همچون علی بابا، مستربلیت و… می توانند بلیت های خود را در سایت سفرمارکت بفروشند.

مدیر دیجیتال مارکتینگ مقایسه سفر مارکت با آژانس های فروش بلیت را بی معنی دانست و گفت: سفرمارکت امکان مقایسه همه قیمت ها را به مشتری می دهد.

او در رابطه با فعالیت سفر مارکت گفت: سفرمارکت در کمتر از 6 ماه پیروز به همکاری با 89 آژانس گردشگری شده است.

کیهانی رویکرد اصلی مارکت سفر را این گونه شرح داد: همه آژانس ها باید برنده باشند، قابلیت جستجو در پلتفرم، اتلاف وقت اتفاق نمی افتد، اطمینان از کیفیت خدمات، ارائه همه خدمات مربوط به سفر (ویزا، بلیت اتوبوس، قطار و بیمه)، ارائه ارزان ترین بلیت هواپیمایی داخلی و خارجی همه و همه در سفر مارکت در اختبار کاربر قرار گرفته می گردد.

او در سرانجام توضیح داد: در سفرمارکت تبلیغی صورت نمی گیرد و فقط می خواهد حس خوب را منتقل کند.

منبع: چمدان
انتشار: 17 بهمن 1398 بروزرسانی: 17 بهمن 1398 گردآورنده: subaru.sale-blog.ir شناسه مطلب: 1891

به "سفر مارکت؛ فضایی برای تمام آژانس های گردشگری" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "سفر مارکت؛ فضایی برای تمام آژانس های گردشگری"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید