ووشو به تجربیات علی نژاد احتیاج دارد، با برنامه وارد انتخابات شدم

به گزارش وبلاگ سوبارو، جعفر عرفانیان خواه با بیان مطلب فوق به خبرنگاران گفت: من هر چه در ورزش و زندگی دارم از ووشو است و یکی از اهداف زندگی ام حضور در این فدراسیون و کوشش برای رشد و ارتقا آن بوده است. البته در سالهای قبل مهدی علی نژاد در این فدراسیون کارهای بزرگی انجام داد به دلیل همین فرایند مثبت بود که کسی برای انخابات پا پیش نمی گذاشت.

ووشو به تجربیات علی نژاد احتیاج دارد، با برنامه وارد انتخابات شدم

وی اضافه نمود: برای جامعه ووشو افتخاری است که رئیس فدراسیون به عنوان معاون وزیر انتخاب شده و فعالیت می نماید. بعد از این انتخاب بود که زمینه را برای ورود مناسب دیده و با برنامه برای حضور در انتخابات ثبت نام کردم.

عضو پیشین تیم ملی ووشو با بیان اینکه ووشو ایران پتانسیل بالایی دارد گفت: اینکه اکنون ووشو ایران یکی از قدرتهای برتر دنیا است ماحصل کوشش چندین ساله علی نژاد و سایر اساتید ووشو است، ولی با برگزاری لیگ های ووشو با شرایط جدید، بها دادن به استان ها و استفاده از این پتانسیل بزرگ و همچنین مربیان برجسته کشور می توان کارهای جدید انجام داد.

عرفانیان خواه توضیح داد: در شرایط فعلی قهرمانان ما بعد از دوران قهرمانی تقریباً بیکار می شوند، یکی از اهداف ما این است که این مشکل را برطرف کنیم. باور ما این است که مربیگری یک شغل است و راهکارهایی برای تحقق این هدف داریم. ضمن اینکه می توانیم با ارائه برنامه ای جامع ووشو ایران به مرکز ووشو دنیا تبدیل کنیم.

وی که بعد از فوت مرحوم مالکی، در 14 گذشته مسئولیت کمیته کیک بوکسینگ aikia ایران را برعهده داشته در این مورد هم گفت: در این مدت کوشش های زیادی برای جذب جوانان به این رشته صورت گرفته که در شرایط فعلی جمعیتی بیش از 14 هزار نفر در آن فعالیت می نمایند. تا به امروز دو تورنمنت بین المللی در ایران با حضور کشورهای آمریکا، کانادا، اتریش، فرانسه، ایتالیا، انگلستان و اوکراین برگزار و سه مورد اعزام نیز در سالهای 2009 تا 2011 به جام آزاد بوسان نموده جنوبی داشته ایم.

جعفر عرفانیان خواه تحصیل نموده مدیریت کسب و کار است، وی عضو اولین تیم ملی ووشو ایران اعزامی به مسابقات قهرمانی آسیا (1996- فیلپین) بوده در شش سال سابقه حضور در تیم ملی مسابقات دنیای 2000 ایتالیا را تجربه کرد و سپس به کیک بوکسینگ روی آورد.

منبع: خبرگزاری مهر
انتشار: 31 خرداد 1399 بروزرسانی: 6 مهر 1399 گردآورنده: subaru.sale-blog.ir شناسه مطلب: 4127

به "ووشو به تجربیات علی نژاد احتیاج دارد، با برنامه وارد انتخابات شدم" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "ووشو به تجربیات علی نژاد احتیاج دارد، با برنامه وارد انتخابات شدم"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید