کریستیچوویچ: تصمیم فدراسیون مرا ناامید کرد، به بقای شاهین اعتقاد نداشتم در این تیم نمی ماندم

به گزارش وبلاگ سوبارو، میشو کریستیچوویچ، سرمربی شاهین شهرداری بوشهرمدعی شد شرایط این تیم با سایر تیم های لیگ رجحان مساوی نیست.

کریستیچوویچ: تصمیم فدراسیون مرا ناامید کرد، به بقای شاهین اعتقاد نداشتم در این تیم نمی ماندم

به گزارش وبلاگ سوبارو از بوشهر، میشو کریستیچوویچ در نشست خبری پیش از ملاقات تیمش مقابل شهر خودرو خراسان در هفته هفدهم لیگ برتر گفت: تیم شهر خودرو معمولاً در جدول رده بندی لیگ برتر دوم، سوم یا چهارم است. تیم شهر خودرو بازیکنان بسیار باکیفیتی دارد و الان هم مربی این تیم تغییر نموده است. ما هم در خانه بازی داریم. ما یک قسمتی کوچکی از بدنسازی نیم فصل را انجام دادیم. من یک خارجی در کشور ایران هستم. این تصمیمی که فدراسیون علیه تیم شاهین گرفت من را بسیار ناامید کرد. در این لحظه شرایط ما با سایر تیم ها مساوی نیست و این فیرپلی نیست.

وی اضافه نمود: متأسفانه فدراسیون هیچ توجهی ندارد. ما فقط یک بازی محبت آمیز انجام دادیم و زمان کافی نداشتیم. شش بازیکن جدید به ما اضافه شدند. بعضی از این بازیکنان فقط یک جلسه کنار ما بودند و هماهنگی کافی را ندارند و این یک مشکل بزرگ است. ما فردا بازی داریم و تمام کوشش مان را می کنیم. این یک امتحان بزرگ برای شاهین است و این زیبایی فوتبال است که هر تیمی می تواند تیم دیگر را شکست دهد. کوشش می کنیم از بازیکنان جدید استفاده کنیم. ITC یک بازیکن جدید ما صادر نشده است، اما می توانم بگویم نیمی از بازیکنان ما آماده هستند و نیمی دیگر آماده نیستند. بعضی از بازیکنان مصدوم هستند و این طبیعی است. در فصل بدنسازی این اتفاقات می افتد.

سرمربی تیم شاهین درباره نقل وانتقالات تیمش در نیم فصل گفت: چیزی که برای ما مهم است این است که ما مسئله ای برای جذب بازیکن نداشتیم. بازیکنان عالی در اختیار تیم هستند و بازیکنان خوب هم آزاد نیستند. بعضی بازیکنان هم از تیم های شان جدا شدند، ولی می توانم بگویم ما با بازیکنان جدید، تیم بهتری هستیم. ما سه بازیکن آزاد فیفا هم می توانیم جذب کنیم. ان شاءالله در آینده نزدیک این اتفاق می افتد. به نظرم باید یک مهاجم به تیم اضافه کنیم. دورقی، شریفات و بقیه، بازیکنان خوبی هستند و امیدوارم به ما یاری نمایند. امیدوارم از نیم فصل اول بهتر باشیم. تنها چیزی که می خواهم زمان است تا بتوانم بازیکنان را از نظر تاکتیکی و بدنی به سطحی که می خواهم، برسانم.

کریستیچوویچ درباره محرومان و مصدومان تیمش برای این مسابقه گفت: ساسانی در بازی با سپاهان کارت قرمز گرفت و نمی تواند با ما باشد. تا این لحظه فقط احمدی مصدوم است و نمی تواند به ما یاری کند. در دو هفته اخیر هم چند بازیکن نتوانستند با ما تمرین نمایند، اما دو، سه روز است به تمرینات اضافه شدند. می توانم بگویم از نظر سلامتی بازیکنان ما برای بازی فردا آماده هستند، اما اینکه بتوانند کیفیت خود را نشان دهند، مطمئن نیستم. بعد از این بازی 15 روز زمان داریم تا بدنسازی تیم مان را ادامه دهیم و قطعاً این می تواند به ما یاری کند.

وی در انتها توضیح داد: می توانم بگویم ما با مسائل بسیار زیادی روبه رو هستیم. این را هم باید بگویم ماندن شاهین در لیگ برتر متکی به من نیست و بستگی به خیلی چیزها از جمله مدیریت، طرفداران و بازیکنان دارد. دوباره می گویم فدراسیون کاری نموده است که ما از حق مساوی نسبت به سایر تیم ها برخوردار نیستیم، اما من تمام دانش و کوششم را در اختیار تیم می گذارم تا در لیگ برتر بمانیم. مطمئن باشید اگر به شخصه این اعتقاد را نداشتم اینجا نمی ماندم و می رفتم.

منبع: خبرگزاری تسنیم
انتشار: 13 اسفند 1398 بروزرسانی: 6 مهر 1399 گردآورنده: subaru.sale-blog.ir شناسه مطلب: 2386

به "کریستیچوویچ: تصمیم فدراسیون مرا ناامید کرد، به بقای شاهین اعتقاد نداشتم در این تیم نمی ماندم" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "کریستیچوویچ: تصمیم فدراسیون مرا ناامید کرد، به بقای شاهین اعتقاد نداشتم در این تیم نمی ماندم"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید