گل محمدی: بهتر است استوکس نیاید

به گزارش وبلاگ سوبارو، یحیی گل محمدی، سرمربی تیم فوتبال پرسپولیس گفت: با نفرات باکیفیتی کار می کنیم که تاکتیک پذیر هستند.

گل محمدی: بهتر است استوکس نیاید

به گزارش خبرنگاران به نقل از تسنیم، یحیی گل محمدی سرمربی پرسپولیس در نشست خبری پیش از ملاقات تیمش مقابل تراکتور گفت : در ابتدا از همه دعوت می کنم برای یاری به سیل زدگان سیستان و بلوچستان. 10 روزی هست که کارمان را آغاز کردیم و فرصت کم بوده است، اما استفاده کردیم. با نفرات باکیفیتی کار می کنیم که تاکتیک پذیر هستند.

وی اضافه کرد: خوشبختانه شرایط بازیکنان برای این بازی خیلی خوب است. می دانیم که با یک تیم باکیفیت بازی داریم، تیمی که با تغییر کادر فنی اش فرایند خیلی خوبی در پیش گرفته است. از لحاظ تاکتیکی تراکتور تیمی سرعتی است و قطعاً طرفداران انتظار یک بازی جذاب را از سوی دو تیم دارند. انتظار من این است که طرفداران استقبال خیلی خوبی از این بازی بعمل بیاورند. امیدوارم که این اتفاق رخ دهد و ما هم وظیفه داریم که به خاطر شاد کردن آنها سه امتیاز بازی را کسب کنیم. این هدف اصلی ماست.

سرمربی تیم فوتبال پرسپولیس یادآور شد: شرایط تیم ما خوب است، اما باید بگویم یکسری مسائل وجود دارد که واقعاً آزاردهنده است. از روزی که من آمدم پرداختی به بازیکنان انجام نشده و همه چیز در حد وعده و وعید است. این مسئله باعث شده بازیکنان شاکی شوند و بابت بدقولی ها ناراحتند. البته مسائل اقتصادی در تمام باشگاه ها وجود دارد، اما امیدوارم در باشگاه ما رفع گردد. می دانم و می بینم که انصاریفرد با تمام وجودش کار می نماید تا برای باشگاه درآمدزایی داشته باشد. انتظار ما این است که مسائل هر چه زودتر رفع گردد. از همین جا از هیئت مدیره و انصاری فرد می خواهم که تمام کوشش خود را در این راستا انجام دهند. این تیم معمولی نیست. ما 40 میلیون طرفدار داریم و نمی توانیم نسبت به مسائل تیم بی تفاوت باشیم.

گل محمدی راجع به اینکه تیمش چند هفته سختی پیش رو دارد و آیا می تواند با این شرایط در صدر جدول باقی بماند، گفت: در هر صورت با برنامه ای که از سوی AFC اعلام شد، تعداد بازی های خارج از خانه ما بیشتر شد. در 52 روز آینده 11 بازی فوق العاده سخت را پیش رو داریم که شش بازی آن در آسیاست و خیلی هم حساس. بازی ها به صورت فشرده برگزار می شوند و ما فرصت استراحت نداریم. اگر مسائل حل گردد خیلی بهتر می توانیم مسیرمان را طی کنیم. کار بسیار سخت است، اما با این نفرات باکیفیتی که داریم خیلی از مسائل حل خواهد شد. احساسی که در این 10 روزه نسبت به تیمم پیدا کردم این است که بازیکنان با وجود سه قهرمانی پی در پی همچنان از انگیزه بالایی برای تکرار موفقیت های خود برخوردارند و این حتی درس خوبی برای خود من است. ما کوشش می کنیم که باز هم جام و افتخار برای طرفداران کسب کنیم. از بازیکنانم به خاطر انگیزه بالایی که دارند، تشکر می کنم.

وی در پاسخ به این پرسش که آیا میخواهد تاکتیک تیمش را از بازی فردا تغییر دهد یا خیر، گفت: هر مربی تاکتیک خاص خودش را دارد. من دوست دارم تیمم روی زمین و بازی سرعتی انجام دهد، اما این نوع بازی کردن احتیاج به زمان دارد. غیر از آن باید امکانات نیز فراهم باشد. در این چند روز ما واقعاً مشکل زمین تمرین داشتیم و نتوانستیم آنطور که باید تمرین تاکتیکی انجام دهیم. از طرفی بارندگی ها نیز شرایط ما را سخت تر کرد. قطعاً با توجه به بازیکنان باکیفیتی که داریم آنها خیلی زود با تاکتیک مدنظر ما خودشان را وفق خواهند داد، اما به هر صورت احتیاج به زمان بیشتری است.

سرمربی تیم فوتبال پرسپولیس در واکنش به سؤال یکی از خبرنگاران مبنی بر اینکه مسائل اقتصادی کالدرون را از پرسپولیس فراری داد فکر نمی نماید این شرایط برای او هم به وجود بیاید، گفت: انتظار ما این است که مسائل با کوشش های بیشتر هر چه زودتر رفع گردد. قطعاً ما دوست داریم این اتفاق خیلی زود رخ دهد، چرا که روزهای سختی در انتظار تیم است. من دوست دارم بازیکنانم با ذهن باز و بدون دغدغه تمرینات و بازی های خود را انجام دهند. هر چقدر مسائل دیرتر حل گردد تأثیرات منفی روی تیم خواهد گذاشت. بازیکنان روی قراردادی که امضا نموده اند حساب نموده و انتظار دارند خیلی زود پول شان را بگیرند.

گل محمدی راجع به لیست ورودی و خروجی تیمش توضیح داد: ما اوساگونا را جذب کردیم که فردا می توانیم از او استفاده کنیم. در خصوص استوکس هم او منتظر است تا باشگاه به وی پرداختی داشته باشد و اگر این اتفاق رخ دهد به ایران خواهد آمد. در خصوص نفرات خروجی هم بازیکنانی بودند که با تصمیم باشگاه و کادر فنی قبلی از لیست کناره گذاشته شدند و نظر کادر ما هم با نظر کادر قبلی در خصوص این بازیکنان تفاوتی نداشت.

وی درباره آخرین شرایط علیرضا بیراوند نیز یادآور شد: امشب با بیرانوند جلسه ای دارم. واقعاً خود من هم نمی دانم شرایط او به چه شکل است، اما قطعاً همه چیز در خصوص او امشب تعیین خواهد شد.

سرمربی تیم فوتبال پرسپولیس در خصوص ناراحتی بشار رسن از شرایطش گفت: مشکل بشار هم مثل خیلی از بازیکنان اقتصادی است. متأسفانه من فکر نمی کردم مسائل اقتصادی تا این حد عمیق باشد. این موضوع مرا نگران نموده است مخصوصاً در کنار تمام این بدهی ها ما به زودی با رأی شکایت برانکو هم روبرو خواهیم شد که واقعاً ما را نگران می نماید.

گل محمدی در انتها در واکنش به اظهارنظر یکی از خبرنگاران مبنی بر اینکه آیا بهتر نبود باشگاه پرسپولیس به جای جذب استوکس پرداختی به بازیکنانش داشت، تفکری که کالدرون هم با آن موافق بود، گفت: اگر ما بتوانیم استوکس را به خدمت گرفته و تیم مان را تقویت کنیم قطعاً خیلی برای مان خوب است، چرا که بازی های حساسی را در آسیا، جام حذفی و لیگ برتر پیش رو داریم، اما اگر واقعاً مسائل آنقدر زیاد است که نمی توانیم استوکس را جذب کنیم، بهتر است این کار را ننموده و پرداختی به بازیکنان داشته باشیم.

منبع: همشهری آنلاین
انتشار: 23 اسفند 1398 بروزرسانی: 23 اسفند 1398 گردآورنده: subaru.sale-blog.ir شناسه مطلب: 2535

به "گل محمدی: بهتر است استوکس نیاید" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "گل محمدی: بهتر است استوکس نیاید"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید