یارانه حمایتی خرید تجهیزات آزمایشگاهی ایران ساخت بیش تر می شود

به گزارش وبلاگ سوبارو به نقل از معاونت علمی و فناوری ریاست جمهوری، رضا اسدی فرد گفت: با هدف بهره مندی مراکز عضو شبکه آزمایشگاهی فناوری های راهبردی معاونت علمی از حمایت های این نهاد، برای خرید تجهیزات آزمایشگاهی، یارانه خرید این تجهیزات بیشتر می شود.

یارانه حمایتی خرید تجهیزات آزمایشگاهی ایران ساخت بیش تر می شود

وی اضافه کرد: درصد یارانه پیشنهاد شده در این طرح، علاوه بر یارانه معمول نمایشگاه و مبالغ ذکر شده پیشین است. یعنی یارانه حمایتی خرید این تجهیزات افزایش می یابد.

اسدی فرد گفت: در این طرح پیشنهادی یارانه مراکز دولتی عضو شبکه که جزء رتبه های یک تا صد شبکه در سال جاری باشند و همه تجهیزات نوع یک یا دو را در نمایشگاه خریداری کنند 15 درصد یارانه مازاد دریافت می کنند.

وی ادامه داد: بر اساس این طرح، مراکز دولتی عضو شبکه که در رتبه بالاتر از صد قرار بگیرند و همه تجهیزات نوع یک و دو را بخرند، مشمول 10 درصد یارانه این طرح قرار می گیرند.

اسدی فرد خاطر نشان کرد: مقرر است که مراکز خصوصی عضو شبکه هم که در رتبه یک تا صد شبکه در سال جاری قرار دارند و همه تجهیزات نوع یک یا دو را خریداری می کنند نیز 20 درصد یارانه این طرح جدید را دریافت می کنند.

بنا به گفته مدیر شبکه آزمایشگاهی فناوری های راهبردی معاونت علمی و فناوری ریاست جمهوری ، مراکز خصوصی عضو شبکه که در رتبه بالاتر از صد قرار دارند و خریدار تجهیزات نوع یک و دو هستند هم مشمول 20 درصد یارانه می شوند.

منبع: خبرگزاری مهر
انتشار: 9 اسفند 1398 بروزرسانی: 6 مهر 1399 گردآورنده: subaru.sale-blog.ir شناسه مطلب: 2304

به "یارانه حمایتی خرید تجهیزات آزمایشگاهی ایران ساخت بیش تر می شود" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "یارانه حمایتی خرید تجهیزات آزمایشگاهی ایران ساخت بیش تر می شود"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید