کسب و کار

تمدید زمان مشخص روش آزادسازی سهام عدالت تا 15 خرداد، مهلت مراجعه به بانک ها تا 13 خرداد

در نشست اخیر شورایعالی بورس و اوراق بهادار که عصر دیرز برگزار گردید زمان معین روش آزادسازی سهام عدالت تا 15 خرداد تمدید و مهلت مراجعه به بانک ها نیز تا 13 خرداد معین شد.

18 مرداد 1399

فروش بی سابقه اسلحه در آمریکا با گسترش اعتراضات

فروش سلاح همزمان با اعتراضات ضدنژادپرستی در آمریکا و تهدید دولت فدرال برای سرکوب آنها، به صورت بی سابقه ای در ایالات متحده افزایش یافته است.

14 مرداد 1399

تسهیل راستا سرمایه گذاری در حوزه گردشگری استان البرز

سرپرست اداره کل میراث فرهنگی، گردشگری و صنایع دستی البرز گفت: در حوزه سرمایه گذاری و در بخش گردشگری کوشش می کنیم تا با تسهیل جهت سرمایه گذاری اقدام به جذب سرمایه گذار کنیم و میزان سرمایه گذاری را در این استان افزایش دهیم.

4 مرداد 1399

برداشته شدن محدودیت ورود ورزشکاران و مربیان خارجی به روسیه

دولت روسیه محدودیت ورود ورزشکاران و مربیان خارجی به این کشور را که پس از شیوع ویروس کرونا اعمال شده بود برداشت.

30 تیر 1399

دکوراسیون خانه فرشته و مهدی؛ یک مدرن کوچک

وب سایت چیدانه - صدف حقیقت: یک خانه برای آنکه بتواند به درستی طراحی گردد، لزوما به بودجه زیاد احتیاج ندارد. مهم آن است که انتخاب سبک، رنگ و وسایل مورد احتیاج به درستی و با توجه به متراژ موجود و احتیاج های افراد خانه انجام گیرد. سلیقه خود را با خانواده تان...

16 تیر 1399

همه داروهای کرونا؛ از معجزه ماداگاسکار تا داروی آرتروز و HIV

در حال حاضر به نظر می رسد جهان ناامید شده است تا راه هایی برای کند کردن گسترش کروناویروس جدید و روش هایی برای درمان این بیماری خطرناک پیدا کند. تا تاریخ 6 آوریل، بیش از 200 کارآزمایی بالینی بر روی دارو ها و یا واکسن های احتمالی COVID-19 اجرا شده و همچنان در حال...

3 تیر 1399

نظم نوین جهانی در دنیای پساکرونا

به گزارش خبرنگاران، بی بی سی در تحلیلی در این رابطه می نویسد: موضع تهاجمی آمریکا نسبت به چین در خصوص کوتاهی سهوی و احتمالاً با انگیزه اولیه عمدی در بروز و شیوع ویروس کرونا هر روز بالاتر می گیرد. دونالد ترامپ، رئیس جمهور آمریکا، در گزارش دهی روزانه خود...

3 تیر 1399

سازو کار خرید متری مسکن در بورس چگونه است؟

به گزارش خبرنگاران، یعنی فرد می تواند در سررسید به ازای متراژهای معینی که مشخص شده اوراق را تامین نموده و اقدام به تحویل دریافت واحد مسکونی کند. مثلاً اگر قرار است 85 متر تحویل بگیرد باید بتواند به آن تعداد اوراق تامین کند یا اینکه اوراق را در سررسید با...

1 تیر 1399

ووشو به تجربیات علی نژاد احتیاج دارد، با برنامه وارد انتخابات شدم

جعفر عرفانیان خواه با بیان مطلب فوق به خبرنگاران گفت: من هر چه در ورزش و زندگی دارم از ووشو است و یکی از اهداف زندگی ام حضور در این فدراسیون و کوشش برای رشد و ارتقا آن بوده است. البته در سالهای قبل مهدی علی نژاد در این فدراسیون کارهای بزرگی انجام داد به...

31 خرداد 1399

خبرنگاران سخنگوی وزارت خارجه: فروش حیوانات وحشی در چین ممنوع است

پکن- خبرنگاران- سخنگوی وزارت خارجه چین در واکنش به اظهارات مایک پمپئو وزیر خارجه آمریکا که خواهان تعطیلی بازارهای خیس در دنیا شده بود گفت: در چین بازار به اصطلاح خیس فروش حیوانات وحشی وجود ندارد و فروش حیوانات وحشی در این کشور ممنوع است.

29 خرداد 1399

کنترل کارمندان آمازون با دوربین حرارتی از ترس کرونا

شرکت آمازون اعلام نموده شرایط کارمندان خود را در انبارها و مراکز ارسال کالا با استفاده از دوربین حرارتی کنترل می نماید تا از عدم ابتلای آنها به کرونا مطمئن گردد.

25 خرداد 1399

مناطق سرحدی؛ جایی که جنگیدن در آن یک شغل است

خبرنگاران در قم - سیدموسی حسینی: ربیچکا چندماه پس از شروع جنگ، اسیر شده و به زندانِ ترکستان در آسیای میانه منتقل می گردد. اما بعد از مدتی با چند تن از هم قطارانش به سمت مرزهای کشوری در جنوب، به نام افغانستان فرار می نماید که تا قبل از آن حتی نامش را نشنیده...

23 خرداد 1399

مانند گذشته دوسوم کارمندان در ادارات حاضر می شوند

خبرنگاران/قزوین معاون سیاسی و امنیتی استاندار قزوین بیان نمود: دوسوم کارمندان مانند هفته گذشته از ساعت هفت تا 14 در دستگاه های اجرایی خدمات عمومی را به ارباب رجوع ارائه خواهند کرد.

22 خرداد 1399

سئول: صادرات کالاهای بشردوستانه به ایران تا یک ماه آینده شروع می گردد

یک مقام وزارت خارجه کره جنوبی اظهار داشت که انتظار داریم صادرات کالاهای بشردوستانه به ایران تا حدود یک ماه دیگر شروع گردد.

22 خرداد 1399

سیاستهای تنش زای تجاری ترامپ در قبال کانادا

آنطور که به نظر می رسد آمریکا در نظر دارد سیاست های ناسیونالیستی بیشتری را در قبال متحدان خویش از جمله کانادا در پیش گیرد و این امر موجب نگرانی کانادا شده است.

20 خرداد 1399

در سال 99 عرضه نفت و فرآورده در بورس ادامه خواهد داشت

تبیانیان گفت: حذف بند الحاقی عرضه نفت و فرآورده نفتی از قانون بودجه سال 99 موجب نخواهد شد شرکت ملی نفت عرضه ها را متوقف کند. این عرضه ها منظم و مستمر ادامه خواهد داشت.

17 خرداد 1399

خبرنگاران هشدار ناجا به خریداران خودروهای پلاک گذر موقت

تهران - خبرنگاران - رئیس اداره اجتماعی پلیس آگاهی ناجا درمورد خرید و نقل و انتقال خودروهای خارجی دارای پلاک گذر موقت هشدار داد.

16 خرداد 1399

شورای عالی ضدقانون کار! ، چرا دستمزد منطقه ای کارگران سال ها عقب افتاد؟

شورای عالی کار سالیانه تنها یک نوع حداقل حقوق و دستمزد برای تمام مناطق و صنایع کشور اعلام می نماید و همین امر انعطاف ناپذیری در روابط کارگر و کارفرمایی را تشدید نموده و از موانع مهم در ایجاد اشتغال و گسترش اشتغال غیررسمی است.

13 خرداد 1399

خبرنگاران بازفعال سازی 1411 واحد صنعتی تا بیستم اسفند

تهران- خبرنگاران- معاون صنایع کوچک سازمان صنایع کوچک و شهرک های صنعتی ایران گفت: تا بیستم اسفند ماه پارسال، یک هزار و 411 واحد صنعتی از واحدهای زیرمجموعه این سازمان باز فعال سازی شد که بالاتر از برنامه پیش بینی شده است.

11 خرداد 1399

شروع فراوری خودروی برقی پل استار 2 در چین علیرغم شیوع کرونا

در شرایطی که بیشتر کارخانه های خودروسازی در آمریکا و اروپا به علت شیوع ویروس کرونا تعطیل شده اند، شرکت پل استار چین از شروع فراوری خودروی برقی پل استار 2 خبر داده است.

27 اردیبهشت 1399
تعداد: (60)