نیمی از آمریکایی ها عملکرد ترامپ را تایید نمی نمایند

به گزارش وبلاگ سوبارو، نتایج نظرسنجی جدید در ایالات متحده نشان می دهد که نیمی از مردم آمریکا عملکرد رئیس جمهور خود را غیر قابل دفاع می دانند.

نیمی از آمریکایی ها عملکرد ترامپ را تایید نمی نمایند

به گزارش گروه دیگر رسانه های خبرنگاران، پیمایش افکارسنجی جدید درباره نظر آمریکایی ها درباره اقدامات دونالد ترامپ رئیس جمهور طی سه سال اخیر، نشان می دهد که علی رغم افزایش حمایت ها از وی، باز هم نیمی از آمریکایی ها عملکرد وی را قابل تایید نمی دانند.

به نوشته وبگاه هیل، این نظرسنجی که به صورت مشترک توسط موسسه هریس ایکس و نشریه هیل اجرا شده، نشان می دهد علی رغم افزایش کوشش های دموکرات های کنگره آمریکا برای استیضاح ترامپ، 49 درصد از مردم این کشور عملکرد ترامپ در ریاست جمهوری را قابل تایید می داند.

نظرسنجی پیشین این مؤسسه که در روزهای هشتم و نهم دسامبر اجرا شده بود، نشان می داد که حمایت ها از عملکرد ترامپ 46 درصد است.

بر اساس تحقیق جدید، 51 درصد از آمریکایی ها هنوز هم معتقدند عملکرد ترامپ در ریاست جمهوری غیر قابل دفاع است که این رقم در روبرو با نظرسنجی قبلی، سه درصد افت داشته است.

این پیمایش البته از تصویب طرح استیضاح ترامپ در مجلس نمایندگان، با حجم نمونه 1000 آمریکایی واجد شروط رأی دادن (در انتخابات ریاست جمهوری سال 2020) و در روزهای سیزدهم و چهاردهم دسامبر با حاشیه خطای 3.1 درصد اجرا شده است.

مجلس نمایندگان آمریکا هفته گذشته با اکثریت آرا هر دو بند طرح استیضاح ترامپ را به تصویب رساند تا او سومین رئیس جمهور تاریخ آمریکا لقب بگیرد که استیضاح می گردد.

اعضای مجلس نمایندگان آمریکا در دو مرحله بر سر این دو بند رأی گیری کردند. ابتدا بند سوءاستفاده از قدرت به رأی گذاشته شد که با 230 رأی موافق و 197 رأی مخالف مورد موافقت نهاده شد. قانونگذاران مجلس نمایندگان آمریکا دیگر بند این قطعنامه که به اتهام ممانعت در تحقیقات کنگره مربوط می شد را نیز به تصویب رساندند. این بند با 229 رأی مثبت و 198 رأی منفی به تصویب رسید.

منبع: خبرگزاری دانشجو
انتشار: 22 بهمن 1398 بروزرسانی: 22 بهمن 1398 گردآورنده: subaru.sale-blog.ir شناسه مطلب: 2013

به "نیمی از آمریکایی ها عملکرد ترامپ را تایید نمی نمایند" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "نیمی از آمریکایی ها عملکرد ترامپ را تایید نمی نمایند"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید