اخبار سیاسی

نمازی: روزه داری می تواند به حکمرانی خوب منجر گردد

یک عضو شورای مرکزی حزب کارگزاران سازندگی گفت: روزه داری می تواند به حکمرانی خوب منجر شده و بر نحوه اداره کشور تاثیر مطلوب بگذارد به شرطی که روزه داری واقعی و همراه با تقوای الهی باشد.

12 تیر 1399

معضل مشترک برای استقلال و پرسپولیس، کانال هایی که بلای جان هستند!

به گزارش خبرنگاران، فضای مجازی و شبکه های اجتماعی نسل جدید رسانه را تشکیل می دهند. کمتر از یک دهه از عمر این رسانه همه گیر در جهان می گذرد و سرعت رشد آن به قدری زیاد بود که شاید با کمی اغراق بتوان شبکه های اجتماعی را بزرگترین و تأثیر گذارترین رسانه حال...

9 تیر 1399

اتحادیه اروپا به یاری های کرونایی چین و روسیه بدبین شد!

به گزارش خبرنگاران به نقل از رویترز، بعضی منابع دیپلماتیک اعلام کردند که اتحادیه اروپا امروز چهارشنبه میزبان نشستی با 6 کشور حوزه بالکان است که قدردانی این کشورها از یاری های چین و روسیه در جریان بحران کرونا، چندان به مذاق بروکسل خوش نیامده است.

9 تیر 1399

الکاظمی و شیعیان توافق کردند

ایسنا نوشت: منابع سیاسی اعلام کردند که رهبران گروه های شیعه عراق بر سر ادامه ماموریت مصطفی الکاظمی، نخست وزیر مکلف عراق به توافق رسیده اند تا در ازای آن، وی تعدادی از اسامی نامزدها برای تصدی پست های وزارتی در دولت آینده را تغییر دهد.

8 تیر 1399

محدودیت های شدید برای مهار کرونا ماه ها برقرار خواهد بود

وزیر خارجه انگلیس با مردود دانستن کاهش تدابیر سخت گیرانه برای مهار کرونا در این کشور گفت: مردم باید بپذیرند که محدودیت های شدید ماه ها برقرار خواهد بود.

4 تیر 1399

همه داروهای کرونا؛ از معجزه ماداگاسکار تا داروی آرتروز و HIV

در حال حاضر به نظر می رسد جهان ناامید شده است تا راه هایی برای کند کردن گسترش کروناویروس جدید و روش هایی برای درمان این بیماری خطرناک پیدا کند. تا تاریخ 6 آوریل، بیش از 200 کارآزمایی بالینی بر روی دارو ها و یا واکسن های احتمالی COVID-19 اجرا شده و همچنان در حال...

3 تیر 1399

نظم نوین جهانی در دنیای پساکرونا

به گزارش خبرنگاران، بی بی سی در تحلیلی در این رابطه می نویسد: موضع تهاجمی آمریکا نسبت به چین در خصوص کوتاهی سهوی و احتمالاً با انگیزه اولیه عمدی در بروز و شیوع ویروس کرونا هر روز بالاتر می گیرد. دونالد ترامپ، رئیس جمهور آمریکا، در گزارش دهی روزانه خود...

3 تیر 1399

سازو کار خرید متری مسکن در بورس چگونه است؟

به گزارش خبرنگاران، یعنی فرد می تواند در سررسید به ازای متراژهای معینی که مشخص شده اوراق را تامین نموده و اقدام به تحویل دریافت واحد مسکونی کند. مثلاً اگر قرار است 85 متر تحویل بگیرد باید بتواند به آن تعداد اوراق تامین کند یا اینکه اوراق را در سررسید با...

1 تیر 1399

سروش: قوای سه گانه برای حل مسائل معیشتی مردم برنامه داشته باشند

یک عضو کمیسیون بهداشت و درمان مجلس شورای اسلامی مهمترین تهدید کرونا را به خطر افتادن نشاط اجتماعی و در نهایت سلامت جامعه دانست و گفت: باید قوای سه گانه با برآورد خسارات وارد شده به صاحبان مشاغل و شرایط معیشت مردم به خصوص اقشار آسیب پذیر برآورد و برنامه...

1 تیر 1399

ووشو به تجربیات علی نژاد احتیاج دارد، با برنامه وارد انتخابات شدم

جعفر عرفانیان خواه با بیان مطلب فوق به خبرنگاران گفت: من هر چه در ورزش و زندگی دارم از ووشو است و یکی از اهداف زندگی ام حضور در این فدراسیون و کوشش برای رشد و ارتقا آن بوده است. البته در سالهای قبل مهدی علی نژاد در این فدراسیون کارهای بزرگی انجام داد به...

31 خرداد 1399

تبریک سفیر ایران به مسلمانان فرانسه به مناسبت شروع ماه رمضان

سفیر ایران در پاریس ضمن تبریک شروع ماه رمضان به مسلمانان فرانسه، این ماه را در پرتو آموزه های معنوی و نورانی، فرصتی برای تجدید مودت، همبستگی و همدلی خواند.

30 خرداد 1399

خبرنگاران سخنگوی وزارت خارجه: فروش حیوانات وحشی در چین ممنوع است

پکن- خبرنگاران- سخنگوی وزارت خارجه چین در واکنش به اظهارات مایک پمپئو وزیر خارجه آمریکا که خواهان تعطیلی بازارهای خیس در دنیا شده بود گفت: در چین بازار به اصطلاح خیس فروش حیوانات وحشی وجود ندارد و فروش حیوانات وحشی در این کشور ممنوع است.

29 خرداد 1399

سکوت رسانه های کره شمالی درباره شرایط سلامتی رهبر جوان

نزدیک به یک هفته است که رسانه های رسمی کره شمالی تمایلی به انتشار اخبار مرتبط با رهبر این کشور را ندارند.

26 خرداد 1399

روحانی نباید مقابل گزارش دیوان محاسبات گارد بگیرد

عضو کمیسیون برنامه و بودجه مجلس شورای اسلامی با بیان اینکه روحانی نباید مقابل گزارش تفریغ بودجه دیوان محاسبات گارد بگیرد، گفت: تخلف اتفاق افتاده، اما نباید لاپوشانی و مقابل آن گارد گرفته گردد.

26 خرداد 1399

مانند گذشته دوسوم کارمندان در ادارات حاضر می شوند

خبرنگاران/قزوین معاون سیاسی و امنیتی استاندار قزوین بیان نمود: دوسوم کارمندان مانند هفته گذشته از ساعت هفت تا 14 در دستگاه های اجرایی خدمات عمومی را به ارباب رجوع ارائه خواهند کرد.

22 خرداد 1399

سیاستهای تنش زای تجاری ترامپ در قبال کانادا

آنطور که به نظر می رسد آمریکا در نظر دارد سیاست های ناسیونالیستی بیشتری را در قبال متحدان خویش از جمله کانادا در پیش گیرد و این امر موجب نگرانی کانادا شده است.

20 خرداد 1399

پیش بینی 400 هزار قربانی کرونا در ژاپن در صورت کنترل ناکافی

بر اساس یک پیش بینی مطالعاتی در ژاپن، بدون انجام اقدامات لازم برای کنترل شیوع، شمار قربانیان کروناویروس در این کشور ممکن است به 400 هزار نفر برسد.

20 خرداد 1399

چین: تصمیم ترامپ سازمان بهداشت جهانی را تضعیف می نماید

به گزارش خبرنگاران به نقل از وبگاه وزارت خارجه چین، جائو لی جیان، سخنگوی وزارت خارجه چین از تصمیم اخیر آمریکا درباره تعلیق یاری های اقتصادی به سازمان بهداشت جهانی به شدت انتقاد کرد.

20 خرداد 1399

در سال 99 عرضه نفت و فرآورده در بورس ادامه خواهد داشت

تبیانیان گفت: حذف بند الحاقی عرضه نفت و فرآورده نفتی از قانون بودجه سال 99 موجب نخواهد شد شرکت ملی نفت عرضه ها را متوقف کند. این عرضه ها منظم و مستمر ادامه خواهد داشت.

17 خرداد 1399

شورای عالی ضدقانون کار! ، چرا دستمزد منطقه ای کارگران سال ها عقب افتاد؟

شورای عالی کار سالیانه تنها یک نوع حداقل حقوق و دستمزد برای تمام مناطق و صنایع کشور اعلام می نماید و همین امر انعطاف ناپذیری در روابط کارگر و کارفرمایی را تشدید نموده و از موانع مهم در ایجاد اشتغال و گسترش اشتغال غیررسمی است.

13 خرداد 1399
تعداد: (128)